Heat Pack

Kód: 1667
Neohodnoceno
25 Kč
Skladem (>5 ks)

AquaPack Heat pack - topící sáček 40h

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhřívací sáček se používá v množství 1 ks (při velkých mrazech i 2 ks) do přepravních polystyrenových boxů k udržení teploty po dobu až 40 hodin. Vyhřívací sáček uvolňuje působením kyslíku po uvedenou dobu teplo. Toto teplo nahrazuje teplo vyzařované do okolí při transportu a tím brání ochlazování obsahu boxu, tj. brání ochlazování vody v sáčcích. Vyhřívací sáček je lehký (60 gramů), nezvyšuje hmotnost boxu při přepravě a nezvyšuje tak cenu dopravy.

Celý proces uvolňování tepla je plynulý a bez jakýchkoliv skokových změn a po průběžnou dobu až 40 hodin. Manipulace s vyhřívacím sáčkem při aplikaci je velmi rychlá, jednoduchá a pohodlná. Vyhřívací sáčky jsou ekologické a zdravotně naprosto nezávadné.

Pro správné fungování je nezbytný dostatek kyslíku. Uvnitř neprodyšně uzavřené polystyrenové krabice nebudou tyto topné sáčky pracovat správně a uberou také kyslík v uzavřeném prostoru. Je proto potřeba zajistit dostatečné větrání v okolí sáčku.

Životnost vyhřívacích sáčků v originálním vzduchotěsném balení, ve stavu jak jsou již dodávány, je tři roky. 

Výhody používání vyhřívacích sáčků: 
1. Vyhřívání boxů s akvarijními rybkami nebo rostlinami je průběžné a dlouhodobé (až 40 hod.)
2. Při jejich aplikaci nedochází k rychlému ohřátí vody s následným poklesem teploty až k již nízkým teplotám, nevhodným pro transport rybek a rostlin.
3. Vyhřívací sáčky mají nízkou hmotnost (jen 60 g) a nezvyšují tak cenu přepravy.
4. K přednostem použití patří snadná manipulace, jednoduchost a rychlost aplikace do boxů.
5. Hřeje již za 5 minut od vybalení.
6. Není potřeba jiná aktivace, než vybalení z plastového obalu.
7. Jsou ekologické a nezávadné.
8. Životnost v originálním balení je tři roky.

Obsah balení:

AquaPack Heat pack - topící sáček 40h - 1 kus 

Použití nejen v akvaristice - bolí vás záda nebo potřebujete zahřátí na výletě? Heat pack je nepostradatelný pomocník i zde! :-)

Topící sáček, aby topil, se musí pohybovat, musí do něj proudit kyslík. Aktivuje se roztržením obalu a promnutím v ruce, aby se kyslík dostal do sáčku.

Doplňkové parametry

Kategorie: hřejivé sáčky - heat pack
Hmotnost: 0.11 kg