Daphnie 5 kg

Kód: TF906
Neohodnoceno
1 257 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrotnatka (Daphnia) je rod malých korýšů z řádu perlooček. Je součástí sladkovodního planktonu. Délka těla se pohybuje od 1 do 5 mm. Nápadným znakem je hrot na konci těla.

Známými a běžnými druhy jsou například hrotnatka obecná (Daphnia pulex) a hrotnatka velká (Daphnia magna). Hrotnatek je známo kolem sta druhů, např. hrotnatka jezerní (Daphnia cucullata), hrotnatka bělavá (Daphnia lacustris), hrotnatka štíhlá (Daphnia hyalina), hrotnatka průhledná (Daphnia longispina), hrotnatka beztrnná (Daphnia obtusa) a hrotnatka rybniční (Daphnia pulicaria).

Vodní blechy daphnie. Krmivo pro jezírková, akvarijní a terarijní zvířata. Používá se jako krmivo pro mnoho domácích mazlíčků. Snadno stravitelné a zdravé pro okrasné ryby (betta, cichlidy, cichlidy, discusy, skaláry, koi kapry), korýše (kraby, okrasné krevety), ptáky (kuřata, kanárky, papoušky, andulky, vrabce, křepelky)

Protože pochází z čisté přírody, je zdravé a zdravé. Bohaté na vlákninu a karotenoidy, vitamíny, minerály a další, které podporují zdraví zvířat. 

Složení (min): hrubý protein 40%, hrubý tuk 6%, hrubá vláknina 4%, hrubý popel 10%, voda 8%, vápník 2,8%.

Balení: 5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro ryby
Hmotnost: 5 kg